RSS

OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Młodzieżowy Champion Polski,Champion Polski)

12.05.2012r. Świebodzice; sędzia Christian Kast (C)
  • ocena bardzo dobra
27.05.2012r. Litomerice (CZ); sędzia Urosevic Milivoje (SRB)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • CACIB
  • BOS
29.07.2012r. Swiebodzice; sędzia Lothar Mende
  • ocena doskonała 2,
20.07.2012r. Velka Ida (SK); sędzia Tijana Konrad (SRB)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CAC
25.09.2012r. Zielona Góra sędzia Małgorzata Lorenc (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • BOS
04.12.2011r. Świebodzice; sędzia Grzegorz Weron (PL)
  • ocena doskonała 1,
29.01.2012r. Głogów; sędzia Colette Muldoon (IRL)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • CACIB
04.03.2012r. Drzonków; sędzia Monika Kuriata-Okarmus
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • BOS
  • BOB
01.04.2012r. Luksemburg; sędzia Guido Schafer (D)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CACIB
15.04.2012r. Ostrawa (CZ); sędzia Stefan Stefik (SK)
  • ocena doskonała,
  • res.CAC
29.05.2011r. Nowa Ruda; sędzia Katarzyna Fiszdon (PL)
  • ocena doskonała 1,
4.06.2011r. Leszno; sędzia Krystyna Opara (PL)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CACIB
12.06.2011r. Kalisz; sędzia Małgorzata Lorenc (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca,
  • CWC
20.08.2011r. Bratysława (SK); sędzia Kirschbichler Heidi (A)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC,
  • res.CACIB
21.08.2011r. Bratysława (SK); sędzia Maruskova Marie (CZ)
  • ocena bardzo dobra 1
18.09.2011r. Zielona Góra; sędzia Aleksander Waszkowski (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • CWC
25.09.2011r. Wrocław; sędzia Petr Rehanek(CZ)
  • ocena doskonała 1
  • CWC
x22.08.2010r. Nowy Targ ; sędzia Magdalena Musiał (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • CAJC
12.09.2010r. Zielona Góra ; sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) 
  • ocena doskonała 1,
  • Najlepszy Junior w Rasie,
  • CAJC
19.09.2010r. Łódź ; sędzia Lheo Leenen (BE)
  • ocena bardzo dobra
25.09,2010r. Wrocław ; sędzia Małgorzata Supronowicz (PL)
  • ocena bardzo dobra
16.10.2010r. Komarom (H); sędzia Erdos Laszlo (H)
  • ocena doskonała 1,
  • CAJC
17.10.2010r. Komarom (H); sędzia Tarjan Annamaria (H)
  • ocena doskonała 1
  • CAJC
30.01.2011r. Głogów; sędzia Tomasz Borkowski (PL)
  • ocena bardzo dobra
1.05.2011r. Opole; sędzia Jaroslav Matyas (SK)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • Najlepszy Junior w Rasie