RSS

Wystawy i osiągnięcia

Nowa Ruda-Słupiec 5-6.12.2009r.

X  Barbórkowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Monika Kuriata-Okamus (PL)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
  • CWC

I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek FCI Klasa championów

Głogów 23-25.01.2009r.

X Zimowa Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Krystyna Opara (PL)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
  • Zwycięzca Rasy
  • CWC

I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek FCI Klasa championów

Wrocław 27-28.09.2008r.

XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Willemine van Deijl (B)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
  • CWC
  • CACIB - rozpoczęty Interchampionat!
Wrocław 29-30.09.2007r.

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Gianfranco Bauchal (I)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Suka w Rasie
  • Res.CACIB
  • CWC
Legnica 5.08.2007r.

XI Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ewa Stolarska (PL)

  • Ocena doskonała
  • Zwcięzca Rasy
  • CWC
  • BOG 3
Głogów 27-28.01.2007r.

VIII Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Anna Jaśkiewicz (PL)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Suka w Rasie
  • Zwycięzca Rasy
  • CWC
  • BOG 3
Wrocław 23-24.09.2006r.

XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Janina Staniszewska-Borkowska (PL)

  • Ocena doskonała
Zielona Góra 17.09.2006r.

XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Iwona Urbanowska (PL)

  • Ocena doskonała
  • Zwycięzca Rasy
  • CWC
  • BOG 3
Legnica 6.08.2006r.

X Jubileuszowa Miedziowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz(PL)

  • Ocena doskonała
  • Najlepsza Suka w Rasie
  • Zwycięzca Rasy
  • CWC
  • BOG 3
Głogów 21-22.01.2006r.

VII Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Paweł Szemraj (PL)

  • Ocena doskonała
  • Zwycięzca Młodzieży
Nowa Ruda 03-04.12.2005r.

XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Maciej Kozber (PL)

  • Ocena doskonała
  • Zwycięzca Młodzieży
  • Zwycięzca Rasy
Wrocław 24-25.09.2005r.

XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Petr Rechanek (CZ)

  • Ocena doskonała
  • Zwycięzca Młodzieży
12.05.2012r. Świebodzice; sędzia Christian Kast (C)
  • ocena bardzo dobra
27.05.2012r. Litomerice (CZ); sędzia Urosevic Milivoje (SRB)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • CACIB
  • BOS
29.07.2012r. Swiebodzice; sędzia Lothar Mende
  • ocena doskonała 2,
20.07.2012r. Velka Ida (SK); sędzia Tijana Konrad (SRB)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CAC
25.09.2012r. Zielona Góra sędzia Małgorzata Lorenc (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • BOS
04.12.2011r. Świebodzice; sędzia Grzegorz Weron (PL)
  • ocena doskonała 1,
29.01.2012r. Głogów; sędzia Colette Muldoon (IRL)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • CACIB
04.03.2012r. Drzonków; sędzia Monika Kuriata-Okarmus
  • ocena doskonała 1,
  • CAC
  • BOS
  • BOB
01.04.2012r. Luksemburg; sędzia Guido Schafer (D)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CACIB
15.04.2012r. Ostrawa (CZ); sędzia Stefan Stefik (SK)
  • ocena doskonała,
  • res.CAC
29.05.2011r. Nowa Ruda; sędzia Katarzyna Fiszdon (PL)
  • ocena doskonała 1,
4.06.2011r. Leszno; sędzia Krystyna Opara (PL)
  • ocena doskonała 2,
  • res.CACIB
12.06.2011r. Kalisz; sędzia Małgorzata Lorenc (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca,
  • CWC
20.08.2011r. Bratysława (SK); sędzia Kirschbichler Heidi (A)
  • ocena doskonała 1,
  • CAC,
  • res.CACIB
21.08.2011r. Bratysława (SK); sędzia Maruskova Marie (CZ)
  • ocena bardzo dobra 1
18.09.2011r. Zielona Góra; sędzia Aleksander Waszkowski (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • CWC
25.09.2011r. Wrocław; sędzia Petr Rehanek(CZ)
  • ocena doskonała 1
  • CWC
x22.08.2010r. Nowy Targ ; sędzia Magdalena Musiał (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • CAJC
12.09.2010r. Zielona Góra ; sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) 
  • ocena doskonała 1,
  • Najlepszy Junior w Rasie,
  • CAJC
19.09.2010r. Łódź ; sędzia Lheo Leenen (BE)
  • ocena bardzo dobra
25.09,2010r. Wrocław ; sędzia Małgorzata Supronowicz (PL)
  • ocena bardzo dobra
16.10.2010r. Komarom (H); sędzia Erdos Laszlo (H)
  • ocena doskonała 1,
  • CAJC
17.10.2010r. Komarom (H); sędzia Tarjan Annamaria (H)
  • ocena doskonała 1
  • CAJC
30.01.2011r. Głogów; sędzia Tomasz Borkowski (PL)
  • ocena bardzo dobra
1.05.2011r. Opole; sędzia Jaroslav Matyas (SK)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • Najlepszy Junior w Rasie
23.09.2012r. Zielona Góra; sędzia Małgorzata Lorenc (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży
20.10.2012r. Poznań; sędzia Ramune Kazlauskaite (L)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • Najlepszy Junior w Rasie
02.12.2012r. Świebodzice; sędzia Janusz Opara (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • Najlepszy Junior w Rasie
27.01.2013r. Glogów; sędzia Aleksandra Lubaszka (PL)
  • ocena doskonała 1,
  • Zwycięzca Młodzieży,
  • Najlepszy Junior w Rasie
  • Zwycięzca Rasy
12.05.2012r. Świebodzice; sędzia Christian Kas(C)
  • ocena obiecująca    1
26.05.2012r. Litomerice(CZ); sędzia Urosevic Milivoj(SK)
  • ocena obiecująca

2.06.2012r. Leszno; sędzia Javier Sanchez (Hiszpania)

  • ocena wielce obiecująca,
  • BEST PUPPY
20.07.2012r. Velka Ida (SK); sędzia Tijana Konrad (SRB)
  • ocena wielce obiecująca,
  • BEST PUPPY
21.07.2012r. Velka Ida (SK); sędzia Miroslav Cvek (SK)
  • ocena wielce obiecująca,
  • BEST PUPPY
29.07.2012r. Świebodzice; sędzia Lothar Mende (D)
  • ocena wielce obiecująca,
  • BEST PUPPY