RSS

Mioty

Dnia 18.12.2007r. urodziło się 6 szczeniąt:

  • 2 pieski rudo-białe,
  • 3 suczki rudo-białe,
  • 1 suczka rudo-biała pręgowana.

Matka - I`M EVERYBODY`S DARLING Asiaczek FCI (rudo-biała), ur.23.12.2004r., PKR.V-11856

  • MŁ.CH.PL Młodzieżowy Champion Polski,
  • CH.PL Champion Polski.


Ojciec - ABOTERE`S ADUNBI (rudo-biały pręgowany), ur. 14-12-2003r., PKR.V-11149
    Ojciec: THOT MUFREN d'Ericeira, INTCH, CH NL, BEL, LUX, MAR, FR, IT, rudo-biały pręgowany,

    Matka: Abotere's ZAFIRAH, CH NL, BEL, rudo-biała pręgowana.

  • INTCH - Interchampion,
  • Mł.CH.PL - Młodzieżowy Champion Polski,
  • Mł.CH.HUN - Młodzieżowy Champion Węgier,
  • Mł.Ch.RUS - Młodzieżowy Champion Rosji,
  • CH.EST - Champion Estonii,
  • CH.SK - Champion Słowacji,
  • CH.PL - Champion Polski,
  • Zwyc. Klubu Wegier '07.


Szczenięta:

ALEM African Elite FCI (pies rudo-biały).

alem1


AMIRI African Elite FCI (pies rudo-biały)

AYANNA African Elite FCI (suka rudo-biała)

AYOKA African Elite FCI (suka rudo-biała)

ayoka1


ADANNAYA African Elite FCI (suka rudo-biała pręgowana)

AMINIA African Elite FCI (suka rudo-biała)

  • 12.07.2009r. - Warszawa (CACIB);sędzia: Gerard Jipping (NL);kasa pośrednia: ocena doskonała 2
  • 07.06.2009r. - Płock (CAC);sędzia: Paweł Szemraj (PL);klasa pośrednia: ocena doskonała 1, CWC, NSwR
  • 19.04.2009r. - Inowrocław (CAC);sędzia: Katarzyna Boryczko (PL);klasa pośrednia: ocena doskonała 1, CWC, BOB
Dnia 17.05.2009r. urodziło się 5 piesków-samczyków.
4 rudo-białe,
1 tricolor.
Rodzice-patrz miot A.BAAKIR African Elite FCI (rudo-biały)
BOSEDE African Elite FCI (tricolor)
  • 05.07.2010r.-Kowno(LT);sędzia:Ligita Zake(LT);klasa szczeniąt:ocena obiecująca 1
  • 06.07.2010r.-Kowno(LT);sedzia:Salvatore Tripoli(I);klasa szczeniąt:ocena wielce obiecująca 2
  • 12.09.2010r. -Kowno(LT);sędzia:Vytautas Baranauskas(LT)o;klasa młodzieży:ocena doskonała 1,CAJC,Best Junior,Bis Junior 3
BBWADDENE African Elite FCI (rudo-biały)  MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
  • 5-6.12.2009r. - Nowa Ruda-Słupiec;sędzia: Monika Kuriata-Okamus (PL);klasa szczeniąt: ocena wielce obiecująca 1, Najlepsze Szczenię
  • 22-23.01.2010r. - Głogów;sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL);klasa szczeniąt: ocena obiecująca 2
  • 24-25.04.2010r. - Opole;sędzia: Rafael Garcia Parrondo (E);klasa młodzieży: ocena doskonała 2
  • 3.07.2010r. -Wrocław;sędzia:Vytautas Baranauskas(LV);klasa młodzieży:ocena doskonała 1,BOB Junior,Zwycięzca Młodzieży,Zw.Rasy
  • 8.08.2010r. -Legnica;sędzia:Katarzyna Czarkowska(PL);klasa młodzieży:ocena doskonała ,BOB Junior,Zwycięzca Młodzieży,Zw.Rasy
  • 26.09.2010r. -Wrocław;sędzia:Małgorzata Supronowicz(PL);klasa młodzieży:ocena doskonała 1,
  • 29.05.2011r.-Nowa Ruda-Słupiec;sędzia:Katarzyna Fiszdon(PL);klasa otwarta:ocena doskonała 1,CWC,BOS
BORNANI African Elite FCI (rudo-biały) CHAMPION POLSKI
  • 13.02.2010r. - Rzeszów;sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL);klasa szczeniąt: ocena wielce obiecująca 2
  • 18-20.03.2011r.-Katowice;sędzia:Mario Knoll(BR);klasa pośrednia:ocena bardzo dobra
  • 17.04.2011r.-Częstochowa;sędzia:Elżbieta Augustyniak(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała,BOS,BOB,CWC
  • 25-26.06.2011r.-Kraków;sędzia:Magdalena Musiał(PL);klasa otwarta:ocena doskonała 1,CWC,CACIB,BOS
  • 22.01.2012r.-Będzin;sędzia:Mariola Semik (PL);klasa otwarta:ocena doskonała 1,CWC,NOWY CHAMPION POLSKI
  • UZYSKAŁ UPRAWNIENIA REPRODUKTORA ! ! !
BUNDUSTAR African Elite FCI (rudo-biały) Int.Ch.,Ch.Sk.,Ch.Cz.,Ch.Lux.,Ch.Pl.,J.Ch.Pl.
  • 22-23.01.2010r. - Głogów;sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL);klasa szczeniąt: ocena wielce obiecująca 1, Najlepsze Szczenię
  • 06-07.03.2010r. - Zielona Góra;sędzia:Maria Zasada(PL);klasa młodzieży: ocena doskonała 1, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Młodzieży
  • 26-27.03.2010r. -Katowice;sędzia:Ana Beatriz Knoll(Brazylia);klasa młodzieży:ocena doskonała,Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior,Najpiękniejszy Junior Dnia lokata IV(sędzia Stefan Sinko-Słowenia)
  • 24-25.04.2010r. - Opole;sędzia: Rafael Garcia Parrondo(E);klasa młodzieży:ocena doskonała 1,Zwycięzca  Młodzieży,BOB Junior,UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI
  • 1-2.05.2010r. -Łódź;sędzia:Annukka Paloheimo(Finlandia);klasa młodzieży:ocen bardzo dobra 2
  • 16.05.2010r. - Inowrocław;sędzia: Katarzyna Boryczko (PL);klasa młodzieży: ocena doskonała 1, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
  • 5-6.06.2010r. -Leszno-Presige;sędzia:Maria Zasada(PL);klasa młodzieży:ocena doskonała 1,Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior
  • 13.06.2010r. -Kalisz;sędzia:Ewa Stolarska(PL);klasa młodzieży:ocena doskonała,Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior,Zwycięzca Rasy
  • 4.07.2010r. -Gorzów Wielkopolski;sędzia:Małgorzata Lorenc(PL);klasa młodzieży:ocena doskonała 1,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy
  • 22.08.2010r, -Toruń;sędzia:Vladimir Piskay(SK);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,Zwycięzca,CWC,Zwycięzca Rasy,BOG 3
  • 12.09.2010r. -Zielona Góra;sędzia:Aleksandra Lubaszka(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,Zwycięzca,CWC,Zwycięzca Rasy,BOG 2
  • 26.09.2010r. -Wrocław;sędzia:Małgorzata Supronowicz(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,res.CACIB
  • UZYSKAŁ   UPRAWNIENIA   REPRODUKTORA  ! ! ! 
  • 6.11.2010r. -Poznań;sędzia:Ewa Stolarska(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,r.CACIB(przechodzi)-rozpoczął INTERCHAMPIONAT
  • 7.11.2010r. -Poznań;sędzia:Vija Klucniece(LV);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,r.CACIB(przechodzi)
  • 28-30.01.2011r.-Głogów;sędzia:Tomasz Borkowski(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CAC,CACIB
  • 12.02.2011r.-Bydgoszcz-Nocna;sędzia:Petr Rehanek(CZ);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,BOS,BOB
  • 13.02.2011r.-Bydgoszcz-Walentynkowa;sędzia:Elvira Romanenkova(RUS);klasa pośrednia:ocena doskonała 2
  • 6.03.2011r.-Drzonków;sędzia:Maciej Kozber(PL);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,Zwycięzca, NOWY CHAMPION POLSKI !
  • 18-20.03.2011r.-Katowice;sędzia:Mario Knoll(BR);klasa pośrednia:ocena doskonała 1,CWC,CACIB,BOS,BOB
  • 2011r.-Berlin;sędzia:Erwin Deutscher(AUT);klasa pośrednia:ocena doskonała 4
  • 3.05.2011r.-Bydgoszcz;sędzia:Andrzej Kaźmierski(PL);klasa championów:ocena doskonała 1,BOS,BOB,CWC
  • 22.05.2011r.-Litomerice(CZ);sędzia:Lenka Francova(CZ);klasa otwarta:ocena doskonała 1,CAC
  • 23.05.2011r.-Litomerice(CZ);sędzia:Vladimir Piskay(SK);klasa otwarta:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS,BOB,BOG 2
  • 4.06.2011r.-Leszno;sędzia:Krystyna Opara(PL);klasa championów:ocena doskonała 2,res.CACIB
  • 12.06.2011r.-Kalisz;sędzia:Małgorzata Lorenc(PL);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,BOS,BOB,BOG1,BIS 3
  • 20.08.2011r.-Bratysława(SK);sędzia:Kirschbichler Heidi(A);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS,BOB,BOG 3
  • 21.08.2011r.-Bratysława(SK);sędzia:Maruskova Marie(CZ);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS,BOB
  • 22.10.2011r.-Poznań;sędzia:Maciej Kozber(PL);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS
  • 23.10.2011r.-Poznań;sędzia:Gerard Jipping(NL);klasa championów:ocena doskonała 2
  • 5-6.11.2011r.-Luksemburg;sędzia:Rui Oliveira(Portugal);klasa championów:ocena doskonała 3
  • 19.11.2011r.-Nitra(SK);sędzia:Urosevic Milivoje(SRB);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,res.CACIB
  • 20.11.2011r.-Nitra(SK);sędzia:Piskay Vladimir(SK);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS,BOB, NOWY INTERCHAMPION !
  • 26.02.2012r.-Leszno(PL);sędzia:Sylvie Desserne(F);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,BOS,BOB,CHAMPION OF CHAMPION'S
  • 16.03.2012r.-Katowice(PL);sędzia:Christian Jouanchicot(Francja);klasa championów:ocena doskonała 1,CAC,CACIB,BOS
  • 1.04.2012r.-Luksemburg(L);sędzia:Guido Schafer( D);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,CACIB,BOS,NOWY CHAMPION LUKSEMBURGA !
  • 15.04.2012r.-Ostrawa(CZ);sędzia:Stefan Stefik(SK);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,BOS,BOB,Zwycięzca Czech
  • 21.04.2012r.-Drezn(N);sędzia:Theo Leenen(B);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,CAC VDH,CACIB,BOS,BOB,BOG2
  • 27.05.2012r.-Litomerice(CZ);sęszia:Urosevic Milivoje(SRB);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,CACIB,BOS,BOB,ZWYCIĘZCA CZECH,NOWY CHAMPION CZECH !
  • 2.06.2012r.-Leszno;sędzia:Javier Sanchez(E);klasa championów:ocena doskonała2
  • 24.06.2012r.-Szczecin;sędzia:Janusz Opara(PL);klasa championów:ocena doskonała2,res CACIB
  • 1.07.2012r.-Bornholm(DK);sędzia:Harri Lehkone(SRB);klasa championów:ocena doskonała2,CK
  • 20.07.2012r.-Vel'ka Ida(SK);sędzia:Konrad Tijana(SRB);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,BOS,BOB,Slovakia Winner 2012
  • 21.07.2012r.-Vel'ka Ida(SK);sędzia:Cvek Miroslav(SK);klasa championów:ocena doskonała1,CAC,CACIB,BOS,BOB,NOWY CHAMPION SŁOWACJI !

Dnia 05.11.2011r. urodziło się 6 szczeniąt:

2 suczki rudo-białe,

2 suczki rudo-białe pręgowane,

1 piesek rudo-biały,

1 piesek rudo-biały pręgowany.

Rodzice-patrz miot A .

 CHITUNDU African Elite FCI  ( piesek rudo-biały pręgowany)

 Mł.Ch.Pl. CHICHA African Elite  FCI  (suczka rudo-biała) -została w hodowli

 CHALONDRA African Elite FCI (suczka rudo-biała)

 CHIUMBURU African Elite FCI (piesek rudo-biały)

 CHEMWAPUWA African Elite FCI  (suczka rudo-biała pręgowana)

 CHAUSIKU African Elite FCI  (suczka rudo-biała pręgowana)

Dnia 18.11.2012r urodziły się 4 szczenięta:


- 2 suczki rudo-białe pręgowane
- 1 suczka rudo-biała
- 1 piesek rudo-biały pręgowany


Matka - OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI

J.Ch.Pl.,Ch.Pl.

Ojciec - BUTEMBO MITWABA Abitibi

J.Ch.Cz.,Ch.Cz.,Gr.Ch.Cz.,Ch.Cz.Klub

DAWNTELLE African Elite FCI
DHAKIYA African Elite FCI
DAYO African Elite FCI
DAKARAI African Elite FCI

Dnia 04.12.2012r urodziły się 2 szczenięta:

 

- 1 szuczka rudo-biała

- 1 piesek rudo-biały pręgowany

 

Rodzice patrz miot A

 

ENYE GIZA African Elite FCI

ENOBAKHARE African Elite FCI